Jesteśmy firmą z ponad 40 letnią tradycją na rynku motoryzacyjnym

 

Historia naszej firmy sięga roku 1978. Wtedy rozpoczęliśmy budowę pierwszej stacji w Ujściu przy ulicy Jagiełły. Był to mały warsztat samochodowy na trzy stanowiska i zaplecze socjalne. Na początku lat 80-tych montowaliśmy w nim nowe typy aut, w szczególności polskie Polonezy i Fiaty.

Kolejny ważny krok w prawdziwym biznesie postawiliśmy w 1987 roku. Było nim podpisanie przez nasz “salon” umowy współpracy z przedsiębiorcami z Niemiec. W ramach tej kooperacji naprawiano w Ujściu uszkodzone samochody, które następnie wracały na rynek niemiecki. Z czasem działania te zostały przekształcone w import.


Nadchodzi rok 1994, a wraz z nim pojawia się w naszym życiu Toyota z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wyzwania to nasza specjalność dlatego w czerwcu 1994 roku podjęliśmy decyzję o budowie salonu sprzedaży aut, który został oddany do użytku już we wrześniu. Po pięciu latach rozpoczęliśmy budowę nowego salonu, również w Ujściu przy ulicy Pilskiej.

Rok 2003 to dla nas kolejny powód do dumy. W Suchym Lesie , przy ul. Obornickiej 132 powstaje nasz kolejny salon marki Toyota.

Dwa lata później, w ekspresowym tempie powstaje salon marki premium. W Poznaniu, przy ul. Lechickiej 7 otwarty zostaje salon Lexus Poznań. Nowy obiekt powstał w zaskakującym tempie 5 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy do chwili jego otwarcia. To zupełnie inny salon, w wyrafinowanym stylu, przenoszący naszych wymagających klientów do innej rzeczywistości.

Jest upalny lipcowy wieczór 2010 roku, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia właśnie „narodziło się” nasze piąte “biznesowe dziecko” . Autoryzowany Serwis Blacharsko- Lakierniczy w Złotkowie k/Poznania to niezależny, kompleksowy serwis blacharsko - lakierniczy. Inwestycja, spełniająca najwyższe standardy jakościowe i środowiskowe.

Na tym nie koniec! Wymagania Klientów sprawiają, że w roku 2018 w Poznaniu, przy ul. Zawady 38 powstaje innowacyjny Salon Samochodów Używanych. Jego uzupełnienie stanowi kompleksowy serwis mechaniczny.  

Dostosowując się do potrzeb rynku i zapytań naszych Klientów,  rozszerzamy swoją działalność na Zawadach. Proponujemy usługi, które stają się coraz bardziej popularne w Polsce. To Auto Detailing.

Pod tą definicją kryje się zestaw usług, dzięki którym wygląd Państwa samochodu  będzie stale zbliżony do stanu fabrycznego.

Zapraszamy serdecznie

 

Nasze realizacje

Jak do nas dojechać

 

Salony Grupa UKLEJA